Cena a grafy zlata – průvodce

V rubrice „Zlato Grafy“ naleznete přehledné grafy vývoje zlata a jednoduché zobrazení aktuální ceny zlata. V rubrice najdete celkem 6 grafů zobrazující kurz zlata.

První rozdělení je na kurzy aktuální a historické. 

  1. Aktuální kurzy zlata – Graf zobrazuje online aktuální hodnotu zlata za jednodenní časový úsek. Graf je interaktivní, tzn. můžete si zobrazit hodnotu zlata v jakémkoliv čase aktuálního dne. Procentuální rozdíl je vztažen k otevírací ceně aktuálního obchodního dne.
  2. Historické kurzy zlata –  graf znázorňuje několikaletý interval vývoje zlata. Zobrazení je opět interaktivní s řadou doprovodných funkcí. Dle vašeho uvážení si můžete zvolit sledovaný úsek. Do grafu si můžete zakreslit trendové čáry nebo zobrazit vývoj pomocí svíček. K dispozici je také zobrazení 50 a 200 denního klouzavého průměru.

 

Druhé rozdělení je podle měn:

V rubrice naleznete vývoj zlata vztažený k české koruně, euru a dolaru.

 

Věříme, že to zobrazení a hlavně rozdělení pro Vás bude dostatečně přehledné a vy vždy dostanete rychle informaci, kterou chcete vědět.

 

Kromě ceny zlata a vývoje zlata na tomto webu najdete řadu ostatních informací, které se týkají investic do tohoto kovu. Ať už hledáte fyzické zlato nebo burzovní zlato, věřím, že zde najdete odpověď na vaše otázky.

 


Aktuální cena zlata – graf CZK

Historická cena zlata – graf CZK

Historická cena zlato – graf USD